Acil Tesisat Ustası

Acil Tesisat Ustası

Sıhhi ve Mekanik Tesisat İşleri Tamir, tadilat ve bakım işleri için Acil tesisat ustası

Acil Tesisat Ustası
0532 349 7584

Sıhhi ve Mekanik Tesisat İşleri Tamir, tadilat ve bakım işleri için Acil tesisat ustası
E-posta: tesisatciustam@gmail.com
Acil Tesisat Ustası, İstanbul Ataşehir merkezli, Şeker Yapı Mühendislik bünyesinde sıhhi ve mekanik tesisat alanında hizmet vermektedir. 25 yıllık tecrübesiyle (2019 itibari ile) sayısız projelerde görevler üstlenmiş Ahmet Şeker tarafından kurulmuştur.
Tesisatçı Ahmet Usta, uzun yıllardır tesisat sektöründe hizmet veren İstanbul Anadolu yakası bütün ilçelerine ve mahallelerine destek verecek usta kadrosuna sahip, geniş müşteri kitlesiyle ve referanslarıyla, Tesisat problemlerinize çözüm ortağı olmaya devam eden bir şirkettir.
Sıhhi tesisat, hayatımızda çok önemli bir yere sahip olan, fakat ciddi bir arıza ortaya çıkmayana kadar dikkate almadığımız tesisat bileşenleridir. Genel olarak insanlar, sıhhi tesisat arızaları göz ile görünür veya kullanılmaz hale gelinceye kadar tamirat ve servis çağırma eğiliminde olmazlar.
İşte ne zaman ortaya tesisat ile ilgili sorunlar çıkmaya başlar, hemen bir tesisatçı aramaya başlarlar. Kimi zaman tanıdıklarına telefon edip tesisatçı çağırırlar kimi zaman internetten arama motorları sayesinde tesisatçı ararlar. Biz, tanıdıklarımıza tesisatlarla ilgili sorunlarda hizmet verdiğimiz gibi, tesisatçı arayanlara da hizmet vermek için internette ki yerimizi almaktayız. Amacımız sizlere kolayca ulaşmak ve işlerinizi yapmaktır.

Mekanik Tesisat inşaat işlerinde yaşam standartlarını ve konforu arttırmaya yönelik yapılan ve yapının iç sistemini oluşturan bileşenlerin bütünüdür. Makine mühendisliğinin etkinlik alanına giren mühendislik dalıdır.
Bunu insanlardaki atardamar sistemine benzetebiliriz. Vücudumuzu kaplayan derimizi binanın dış cephesine, kemiklerimizi de binanın kolon ve kirişlerine benzetirsek; vücudumuzda dolaşan ve bir sistem oluşturan damarlara da mekanik tesisat diyebiliriz. Mekanik tesisatlarla ilgili her türlü uygulama, arıza, bakım onarım hizmeti sunuyoruz.

Acil Tesisat Ustası: 0532 349 7584
© 2019 aciltesisatustasi.com by Acil Tesisat Ustası | Mimar Sinan Mh. Namık Kemal Cd. İbrahim Sk. No:12/1, Ataşehir / İSTANBUL.

MesajYaz