Acil Tesisat Ustası

Acil Tesisat Ustası

Sıhhi ve Mekanik Tesisat İşleri Tamir, tadilat ve bakım işleri için Acil tesisat ustası

Acil Tesisat Ustası
0532 349 7584

Sıhhi ve Mekanik Tesisat İşleri Tamir, tadilat ve bakım işleri için Acil tesisat ustası
E-posta: tesisatciustam@gmail.com

Ataşehir Mustafa Kemal Doğalgaz Tadilatı Proje Çizimi İgdaş Onaylı

Ataşehir Mustafa Kemal Doğalgaz Tadilatı Proje Çizimi İgdaş Onaylı İgdaş Onaylı Doğalgaz Proje İşleri Proje Çizimi. Ataşehir Mustafa Kemal Doğalgaz Proje Çizimi Ve Tadilat Sonrası Proje Çizimidoğalgaz Projeniz, Yetkilendirilmiş Mühendislerimiz Tarafından Projelend...

Acil Tesisat Ustası
0532 349 7584 Mesaj Gönder

Ataşehir Mustafa Kemal doğalgaz proje çizimi ve tadilat sonrası proje çizimi
Doğalgaz projeniz, yetkilendirilmiş mühendislerimiz tarafından projelendirilip doğalgaz proje çizimi yapılır.
Doğalgaz tesisatında tadilat işleri yapılacak ise; Doğalgaz tesisatında tadilat yapıldıktan sonra eğer ocak veya kombi hattı değişmişse İGDAŞ tarafından yeniden doğalgaz proje çizimi istenecektir. Doğalgaz projesi çizimi İstanbul'da Doğalgaz Tesisatında olduğu gibi yine İGDAŞ tarafından denetlenir.
Ataşehir Mustafa Kemal doğalgaz proje çizimi
Ataşehir Mustafa Kemal doğalgaz proje çizimi için müşterilerimiz bize ulaştıklarında aynı gün içerisinde firmamızın yetkili Mühendisleri ve teknikerleri Ataşehir Mustafa Kemal ücretsiz keşif için projenin çizileceği yere gelir ve keşif yapıldıktan sonra bilgisayar ortamında proje çizilerek onay için İGDAŞ'a gönderilir. Ataşehir Mustafa Kemal veya İstanbul Anadolu yakasında hizmet verdiğimiz müşterilerimizin doğalgaz projesi onaylandıktan sonra en yakın tarihe randevu alınır, son olarak İGDAŞ doğalgaz tesisatının ve projenin teknik şartnameye uygun olup olmadığını kontrole gelir. Eğer hiçbir eksiklik yok ise doğalgazınız kullanıma uygun hale gelir.
Anahtar teslimi doğalgaz proje ve tesisat montaj işlerinizde Şeker Yapı Mühendislik Ataşehir Mustafa Kemal ve tüm İstanbul Anadolu yakasında hizmetinizde.

Ataşehir Mustafa Kemal Doğalgaz Tadilatı Proje Çizimi İgdaş Onaylı

Ataşehir Mustafa Kemal Doğalgaz Tadilatı Proje Çizimi İgdaş Onaylı

0532 349 7584 Mesaj Gönder

İgdaş Onaylı Doğalgaz Proje İşleri Proje Çizimi

Şeker Yapı Mühendislik firmamız İstanbul Anadolu yakasında İGDAŞ onaylı doğalgaz projenizi hazırlatabileceğiniz Onay işleminden gaz açımına kadar tüm doğalgaz proje işlerinizi yürütüyoruz. Eviniz ve iş yerleriniz için hazırladığımız Doğalgaz projelerinizin çizimi ile kalmıyor, Tesisat, kombi, kalorifer gibi tüm yapım ve montaj işlerinizle birlikte bunların tamir işlerini de yapıyoruz.
Aynı zamanda doğalgaz tesisatlarında yapılan tadilatlar için de yeniden doğalgaz projesi çizdirilmesi gerekir. Doğalgaz tesisatı projesi, tesisatta tadilat yapıldıktan sonra şayet ocak veya kombi hattında değişiklik uygulanmışsa İGDAŞ tarafından doğalgaz proje çizimi istenir. İGDAŞ onaylı doğalgaz projesi, doğalgaz proje çizim işleri yaptırmak isteyen müşterilerimiz Şeker Yapı Mühendislik firmamız ile İGDAŞ onaylı proje çizimi işlerini yaptırabilir.
Mühendislerimiz projelerinizi hazırlamakta, İGDAŞ tarafından onaylanmış projelerinizi uygulama aşamasında ustalarımız tarafından mühendislerimiz kontrolünde uygulamaktadır. Tesisatların yapımı, tesisatlara bağlı ekipmanların montajı ve nihayetinde gaz açımına kadar tüm aşamalarınızda ŞEKER Yapı Mühendislik anahtar teslimi hizmet sunmaktadır.

  • Su Tesisatçısı
  • Doğalgaz Tesisatçısı
  • Tesisat Boru Kaynağı Ustası
  • İgdaş Onaylı Doğalgaz Proje İşleri Proje Çizimi
  • Tesisatçı
ataşehir mustafa kemal doğalgaz tadilatı proje çizimi ataşehir mustafa kemal doğalgaz proje çizimi ataşehir mustafa kemal doğalgaz proje mühendislik firması doğalgaz proje doğalgaz tadilat ve proje

Acil Tesisat Ustası: 0532 349 7584
© 2020 aciltesisatustasi.com by Acil Tesisat Ustası | Mimar Sinan Mh. Namık Kemal Cd. İbrahim Sk. No:12/1, Ataşehir / İSTANBUL.

MesajYaz